Yüzbaşıoğlu Kurumsal

Yüzbaşıoğlu Otomotiv

Yüzbaşıoğlu Otomotiv, 1990 yılında İstanbul, Bağdat Caddesindeki Showroom’unda Lada marka araçların yetkili satıcısı olarak hizmet vermeye başlamış, 1994 yılında Nissan Otomotiv A.Ş ‘ nin yetkili satıcısı olmuştur.

Kaliteden ödün vermeden müşterilerine en iyi hizmeti vermek için sürekli yenilikler çabasında olmuş, 24 yıllık tecrübesi ile satış ve satış sonrasında önemli başarılara imza atmış, müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Tesisimiz, Yeni Şile yolu üzerinde Birinci ve ikinci köprü yollarından rahatlıkla ve hızlıca ulaşabileceğiniz, şehir içi trafiğinden uzak bir noktada, 5.000 m2 alan üzerine kurulmuş olup içerisinde: satış, servis, yedek parça, sigorta acenteliği ve 2.El hizmetleri sunmaktadır.

Yüzbaşıoğlu 2. El, Aralık 2012 itibarıyla Carbook bayisi olmuş, 2. El satış hizmetlerindekini deneyimini Carbook kalitesiyle birleştirmiştir. Carbook, Nissan Otomotiv A.Ş. markasıdır.

4 markalı sigorta acenteliğimiz ve hasar onarımlarında anlaşmalı olduğumuz 19 sigorta şirketi ile oluşmasını istemeyeceğimiz hasarlarınızı anında ve kolayca yapıyoruz. Tesisimizde kullanabileceğiniz kafeterya, bilardo, çocuk oyun salonu, internet ve bilgisayar ile sıkılmadan gününüzü rahatça geçirebilirsiniz.

Saygılarımızla,
Kadir Yüzbaşıoğlu
Genel Müdür